• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza chłodząc, ale również ogrzewając pomieszczenie. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz powyższych funkcji również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Czyszczenie i konserwacja klimatyzacji

Każdy kto zdecyduje się na instalację systemu klimatyzacji, powinien liczyć się z obowiązkowym przegladem serwisowym w poźniejszym czasie - od tego może zależeć zdrowie użytkowników !!!!

Każde domowe urządzenie AGD lub RTV wymaga konserwacji raz na jakiś czas dla dłuższej żywotności sprzętu. Potrzeba wyczyszczenia piekarnika lub indukcji jest widoczna od razu.

Niestety przy klimatyzacji nie wygląda to tak łatwo jak przy sprzętach codziennego użytku.  Regularny serwis urządzeń klimatyzacyjnych pozwoli chłodzić lub ogrzewać pomieszczenie przez długie lata bezawaryjnej pracy. Większość producentów żeby utrzymać gwarancję wymaga przeprowadzenia przeglądów co najmniej raz do roku. Pozwala to na zachowanie sprzętu w czystości i poprawnej wydajności urządzenia.

Co wchodzi w skład przeglądu przez wykwalifikowaną firmę?

Przede wszystkim odgrzybienie jednostki wewnętrznej, czyszczenie jednostki znajdującej się na zewnątrz oraz sprawdzenie parametrów pracy klimatyzacji. Pozwala to pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii oraz grzybów które mogą pojawić się podczas użytkowania całego systemu. Stosuje się w tym celu specjalne preparaty biobójcze, zabijające wszelkie mikroorganizmy które mogły powstać w wyniku eksploatacji sprzętu. Natomiast sprawdzenie parametrów pracy pozwala technicznie sprawdzić czy urządzenie działa poprawnie i wyeliminować ewentualne usterki które mogą unieruchomić klimatyzator wtedy kiedy jest najbardziej przydatny.

Dlatego też ważne jest, dla naszego zdrowia, aby przeglądy urządzeń odbywały się raz do roku lub częściej i cieszyć się sprawnością urządzenia przez cały rok.

 

Zapraszamy na inne strony serwisu! Klimatyzacja Wrocław  

Konserwacja klimatyzacji Wrocław  Serwis klimatyzacji Wrocław  Certyfikaty  Klimatyzacja ceny  Oczyszczacze Powietrza Wrocław  klimatyzacja dla firm   Kontakt