• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza chłodząc, ale również ogrzewając pomieszczenie. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz powyższych funkcji również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Informacje dotyczące wykonania kosztorysu usługi instalacji klimatyzacji


Proponujemy Państwu kontakt telefoniczny lub e-mailem w celu umówienia się na wizytę, w miejscu montażu.

Numer telefonu + 48 733 152 945 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wykonanie wizji lokalnej jest warunkiem wykonania kosztorysu. Jesteśmy zobowiązani sprawdzić warunki techniczne miejsca montażu i poznać wymagania środowiskowe. Na podstawie tych informacje będziemy mogli dobrać odpowiedni rodzaj systemu klimatyzacji, który nie tylko będzie chłodził, ale również ogrzewał pomieszczenie. Na podstawie tych informacje będziemy mogli dobrać odpowiedni rodzaj systemu klimatyzacji, który nie tylko będzie chłodził, ale również ogrzewał pomieszczenie. 
Zapraszamy do kontaktu!!